درباره «شبکه» بیشتر بدانیم...

با ایجاد شبکه محیطی تفکیک شده ایجاد کنید، تیم افزارهای مورد نظرتون رو بسازید و با اعضای شبکه به فعالیت بپردازید.

شبکه در بالونت یک فضای خصوصی یا محدوده محافظت شدست که می‌شه برای تشکیل یک تیم، واحد سازمانی، شعبه یا حتی دسته‌بندی چندین پروژه، گروه یا کانال هم موضوع از اون استفاده کرد.

در شبکه شما می‌تونید برای اعضای شبکه علاوه بر تعیین سطح دسترسی (مدیر یا عضو عادی بودن) سمت هم تعریف کنید. البته این سمت‌ها نمایشی است و تاثیری در دسترسی‌های اعضاء شبکه ندارد و بیشتر برای معرفی افراد درون شبکه است. در درون شبکه شما می‌تونید همه ابزارهایی که در بخش اصلی بالونت تعریف می‌کنید رو ایجاد کنید (پروژه، گروه، کانال، دفتر مالی، کارگروه، فرم و …). ضمن اینکه هر شبکه ۴ بخش اصلی بصورت پیش فرض داره که شما می‌تونید در صورت عدم نیاز هر یک از اونا رو غیر فعال کنید. تقویم، صندوق پیام، عملکرد، اعلانات.

فعالیت‌های داخل شبکه رو مدیران یا اعضا مشاهده خواهند کرد. بنابراین در شبکه شما نمی‌تونید چت خصوصی داشته باشید. همچنین در شبکه شما نمی‌تونید زیر شبکه یا شبکه‌های تو در تو داشته باشید.

کلیه کارها و فعالیت‌های دارای تاریخ سررسید در پروژه‌ها یا کارگروه‌های مختلف شبکه در تقویم بصورت مجتمع نمایش داده می‌شه. حتی می‌شه رخدادهای ویژه اون شبکه رو نیز بصورت ویژه در تقویم شبکه تعریف کرد که کلیه اعضای شبکه از اون مطلع بشن.

شما می‌تونید از صندوق پیام شبکه مثل دبیرخانه یا ایمیل استفاده کنید و مکاتبات رسمی و اداری خودتون با دیگر شبکه‌ها یا اعضای بالونت رو از طریق صندوق پیام شبکه ارسال کنید. همینطور اگر شبکه یا کاربری بخواهد با شبکه شما بطور رسمی مکاتبه داشته باشه می‌تونه از صندوق پیام شبکه یا میز کارش برای شما نامه ارسال کنه. در صندوق پیام شبکه می‌تونید فرمت شماره‌گذاری نامه‌های دریافتی یا ارسالی رو تنظیم کنید و در صورتیکه شبکه زیرمجموعه یک حساب سازمانی باشه کلیه نامه‌های رد و بدل شده در شبکه‌های اون سازمان در صندوق پیام سازمان نیز قابل مشاهده خواهد بود.

بله. در بخش عملکرد شبکه، کلیه اعضای شبکه می‌تونن حضور و غیاب خودشون رو ثبت کنند و آمار تجمیعی و ماهیانه اون رو هم مدیران شبکه مشاهده کنند. بزودی این حضور و غیاب به محدوده جغرافیایی و اثر انگشت نیز مجهز خواهد شد و در صورت نیاز به سخت افزارهای حضور و غیاب نیز متصل خواهد شد.

در بخش عملکرد شبکه علاوه بر حضور و غیاب، مدیران می‌تونن گزارش فعالیتی ویژه‌ای رو هم از عملکرد هر یک از اعضای شبکه مشاهده کنند.

بخش اعلانات شبکه برای این منظور ایجاد شده. اگر آیتمی ایجاد شود، حذف شود، تغییر نام پیدا کند یا اعضای شبکه دستخوش تغییر شوند در اعلانات شبکه برای اعضای شبکه قابل رصد خواهد بود.

آیتم‌های شبکه (مثل گروه، کانال، پروژه، دفتر مالی و …) در هنگام اضافه شدن علاوه بر خصوصی یا عمومی بودن می‌تونن یک نوع جدیدتری به نام داخلی هم به خود بگیرند.آیتم‌های خصوصی رو فقط مدیران شبکه و اعضایی توسط خود مدیران به اونا اضافه می‌شن خواهند دید، آیتم‌های داخلی رو کلیه اعضای شبکه مشاهده خواهند کرد و در صورت تمایل می‌تونن عضو اونا بشن و آیتم‌های عمومی برای کلیه کاربران بالونت قابل دسترس و دنبال کردن خواهد بود. دقت داشته باشید که خود شبکه نوع عمومی یا خصوصی نداره و با تعریف تنها یک آیتم عمومی قابل جستجو و دسترس خواهد بود. اما کاربران عمومی بالونت با ورود به شبکه تنها آیتم‌های عمومی شبکه رو مشاهده خواهند کرد.

درباره ما

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید.
این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

ما را دنبال کنید...

نسخه آزمایشی ۱۳۹۸

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.