درباره «راهنمای سازمان» بیشتر بدانیم...

با خرید اکانت سازمانی می‌توانید به ازای هر تیم، واحد یا شعبه یک شبکه ایجاد کنید و سازمان والد شبکه‌های ایجاد شده رو با اون اکانت سازمانی تنظیم کنید.

در صورتیکه شما یک تیم کوچک باشید نیازی به خرید حساب سازمانی ندارید و با ساخت یک یا چند شبکه نیاز شما برطرف می‌شه. اما اگه سازمانی هستند که چندین تیم یا واحد سازمانی یا شعبه دارید بهتون پیشنهاد می‌کنیم یک اکانت سازمانی خریداری کرده و به ازای هر تیم، واحد یا شعبه یک شبکه ایجاد کنید و سازمان والد شبکه‌های ایجاد شده رو با اون اکانت سازمانی تنظیم کنید. البته بالونت منطبق با الگوهای جدید مدیریت سازمانی و به دلیل اینکه ذاتا یک شبکه‌ اجتماعی است دارای معماری مسطح و هولونیک است و از معماری‌های سلسله مراتبی پشتیبانی نمی‌کند. به عبارت بهتر شما ذیل سازمان خود می‌تونید شبکه‌های مختلف ولی همسطح تعریف کنید.هر یک از سازمان‌ها یک صندوق پیام کلی دارن که کل نامه‌های موجود در صندوق پیام شبکه‌های زیرمجموعه خود رو بصورت یکجا نمایش خواهند داد. همینطور شما می‌تونید در تنظیمات صندوق پیام سازمان تعیین کنید که فرمت شماره‌گذاری نامه‌ها در کل صندوق‌های پیام شبکه‌های زیرمجموعه، چگونه باشد.

از منوی اصلی بالونت و گزینه سازمان‌ها می‌تونید کلیه حساب‌های سازمانی که خود شما ساختید یا در یکی از شبکه‌هایش عضو هستید رو مشاهده کنید.

درباره ما

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید.
این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

ما را دنبال کنید...

نسخه آزمایشی ۱۳۹۸

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.