درباره «کار گروه» بیشتر بدانیم...

گروهی با قابلیت‌های ویژه می‌باشد، در محیط کارگروه می‌توانید چت کنید، تراکنش مالی ثبت کنید، کار جدید ایجاد کنید و فعالیت دوستانتون رو پیگیری کنید.

اگر تابحال با نرم‌افزار slack کار کرده باشید، کارگروه کاملا برای شما آشناست. اما خیلی کوتاه باید بگیم که کارگروه دقیقا شبیه گروه هست با این تفاوت که در بین پیام‌ها و گفتگوها می‌تونید تراکنش مالی یا کار هم اضافه کنید. کافیه دکمه + کنار متن ارسال رو بزنید تا در کنار پیوست‌های رایج گروه و چت (عکس، فیلم، نقشه و …) موارد اضافه‌تر مثل تراکشن مالی و کار رو هم ببینید.

از منوی سه نقطه کارگروه شما می‌تونید هم کلیه تراکنش‌های مالی کارگروه رو یکجا ببینید و هم کلیه کارهای تعریف شده رو.

اول اینکه کارگروه بسیار چابک‌تر، ساده‌تر و پیام‌محورتر از هر یک از موارد مشابهش است و ثانیا در آینده کلیه مواردی که یک کار گروهی نیاز داره مثل فاکتور یا لیست یا فرم هم به کارگروه اضافه می‌شه. در واقع کارگروه نسخه پیام‌محور و تجمیع شده همه امکاناتی است که بصورت جدا جدا و مفصل‌تر در بالونت وجود داره.

درباره ما

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید.
این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

ما را دنبال کنید...

نسخه آزمایشی ۱۳۹۸

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.