زمان مطالعه: ۲ دقیقه
آیا می‌توان ترتیب نمایش فیلدها را پس از ایجاد آنها تغییر داد؟

بله. برای این کار به بخش «مدیریت فیلدها» بروید. با نگه داشتن انگشت بر روی هر فیلد و حرکت آن می‌توانید ترتیب فیلدها را تغییر دهید.


چطور می‌توانم فرم تعریف شده را با دوستان و همکارانم به اشتراک بگذارم تا آن‌ها فرم را تکمیل نمایند؟

شما به دو روش می‌توانید فرم ساخته شده را با هم‌تیمی‌ها یا دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر فرم حالت عمومی دارد کافی است شناسه‌ای که برای آن تعریف کرده‌اید را برای گروه‌ها و مخاطبین هدف ارسال نمایید.
اگر فرم شما حالت خصوصی دارد باید مخاطبان فرم را تک به تک از بخش اعضاء به فرم اضافه کنید.


چطور می‌توانم رکوردهای ثبت شده در فرم را ببینم؟

شما چه مدیر باشید و چه عضو معمولی فرم، از منوی سه نقطه فرم می‌توانید رکوردهایی که خودتان ثبت کردیده‌اید را ببینید و ویرایش کنید. اما در صورتیکه مدیر فرم باشید می‌توانید همه رکوردهای ثبت شده را از بخش «فرم‌های تکمیل شده» مشاهده نموده و با کلیک بر روی هر کدام از رکوردها جزئیات آنها را هم ببینید.


دسترسی‌ها در فرم چگونه تعریف شده است؟

اعضای عادی فرم تنها می‌توانند در فرم اطلاعات وارد کرده و رکورد ثبت شده خودشان را از منوی سه نقطه فرم ببینند اما به دیگر گزینه‌های مدیریتی فرم دسترسی ندارند. مدیر یا مدیران فرم می‌توانند علاوه بر تغییر ساختار فرم و فیلدهای آن، رکوردهای ثبت شده دیگران را هم مشاهده کنند.


چرا در برخی از مواقع فرم خروجی گرفته شده در برنامه اکسل درست نمایش داده نمی‌شود؟

در برخی از مواقع خروجی CSV دانلود شده، در برنامه اکسل درست نمایش داده نمی‌شود. این موضوع معمولا به نسخه و تنظیمات اکسل بستگی دارد. برای حل این مشکل می‌توانید در برنامه اکسل و از تب Data گزینه From Text/CSV را انتخاب کنید. سپس فایل CSV دانلود شده را باز کرده و گزینه Load را انتخاب کنید. با این روش اطلاعات بدون مشکل نمایش داده می‌شوند.