سوالات متداول نسخه‌های سازمانی

عمومی

نسخه‌های سازمانی بر روی پلتفرم‌های اندروید، ویندوز، وب، لینوکس و همین‌طور به صورت PWA‌ برای کاربران گوشی‌های اپل در دسترس هستند. به زودی نسخه iOS نیز ارایه می‌شود.

خیر. هر نوع فایل و فرمتی را می‌توان در برنامه ارسال کرد.

بله. از تمامی اطلاعات دیتابیس (DataBase) نسخه پشتیبان تهیه می‌شود. برخی از ساب‌سیستم‌های برنامه مانند پروژه، فرم و… نیز امکان ارایه خروجی برای بکاپ‌گیری را دارند. در آینده این امکان به تمام ساب‌سیستم‌های برنامه نیز افزوده خواهد شد.

بله. از طریق کنسولی که در نسخه‌های سازمانی ارایه می‌شود، می‌توان عضویت در برنامه را محدود به لیستی از شماره تلفن‌های از پیش طراحی شده کرد.

در حال حاضر گزارشاتی مانند تعداد کاربر آنلاین، تعداد کل کاربران، تعداد ساب‌سیستم‌های ایجاد شده و … از طریق کنسول در اختیار مدیران قرار دارد. این گزارشات در حال افزایش است. در مواردی نیز بر اساس نیاز و بنا به درخواست می‌توان گزارشات اختصاصی ایجاد کرد. البته گزارشات مدیریتی نباید باعث نقض «حریم خصوصی» کاربران شود.

فنی - امنیتی

بله. با استفاده از «پروتکل MTProto»، تبادل اطلاعات به صورت کاملا ایمن انجام می‌شود.

امکان رمزنگاری End-to-end encryption در زیرساخت برنامه وجود داشته اما غیرفعال است. امنیت پیام‌ها به وسیله پروتکل MTProto تضمین شده است. در لایه Storage نیاز اطلاعات سریالایز (Serialize) شده هستند.

برنامه در حال حاضر در فرآیند تست‌های افتا و pen test‌ قرار دارد.

سفارشی‌سازی

بله. در چارچوب ساختار و مسیر توسعه برنامه، امکان‌پذیر است.

در حال حاضر این امکان وجود ندارد. اما در صورت نیاز ویژه، می‌توان آن را بررسی کرد.

بله. در صورتی که نرم‌افزارهای موجود در سازمان امکان ارایه API‌ را داشته باشند، می‌توان ارتباط و تبادل اطلاعات را از طریق بات (Bot) برقرار نمود.

بله. امکان‌پذیر است. البته پیشنهاد ما استفاده از مدل ابری (Cloud) است.

مالی

بله. امکان عقد قرارداد از یک سال تا مادام‌العمر وجود دارد.

شبکه اجتماعی سازمانی بالونت

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید. این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

شماره تماس:  ۲۸۴۲۴۶۵۰-۰۲۱

(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰)

دفتر تهران: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع کردستان، ساختمان فرهاد، طبقه سوم

دفتر اصفهان: خیابان مشتاق سوم بعد از سه‌راه جی‌شیر، ساختمان شهرک علمی و تحقیقاتی، طبقه سوم، واحد ۳۱۰

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.

© ۲۰۲۱ zamin.link