راهکارهای پیشنهادی

امکانات و قابلیت‌های نسخه‌ سازمانی بالونت، این امکان را فراهم می‌کند که طیف وسیعی از سازمان‌ها و شرکت‌ها بتوانند از مزایای یک پیام‌رسان اختصاصی یا شبکه اجتماعی بهره ببرند. این مزایا می‌تواند برای مخاطبین خود،‌ خلق ارزش کند.

این امکان ویژه بالونت برای بسیاری از صاحبین کسب‌وکار و سازمان‌ها ناشناخته است. سوال مهمی که برای بسیاری مطرح است، این است که چگونه می‌توان از ترکیب امکانات بالونت، برای مجموعه خود خلق ارزش کرد؟
در اینجا ایده‌هایی از خدمات مختلف، به تفکیک مجموعه‌های گوناگون ارایه می‌شود تا به عنوان یک پیشنهاد اولیه، زمینه تحلیل و بررسی بیشتر برای صاحبین کسب‌و‌کار و سازمان‌ها فراهم شود. این ایده‌ها صرفا نشانگر توانمندی‌های نسخه سازمانی بالونت بوده و قابلیت توسعه و متناسب‌سازی با هر مجموعه دیگری را دارد.

 

صنوف تجاری

باشگاه‌های ورزشی

شبکه اجتماعی سازمانی بالونت

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید. این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

شماره تماس:  ۲۸۴۲۴۶۵۰-۰۲۱

(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰)

دفتر تهران: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع کردستان، ساختمان فرهاد، طبقه سوم

دفتر اصفهان: خیابان مشتاق سوم بعد از سه‌راه جی‌شیر، ساختمان شهرک علمی و تحقیقاتی، طبقه سوم، واحد ۳۱۰

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.

© ۲۰۲۱ zamin.link