وبلاگ

سرویس تالار گفت‌وگو چیست و چه امکاناتی دارد؟

سرویس تالار گفت‌وگو (فروم) بالونت چیست و چه امکاناتی دارد؟

امروزه کمتر مفهوم، اصطلاح علمی و موضوعی را می‌توان در اینترنت جست‌وجو کرد و برای آن، پاسخی معتبر نیافت. در برخی موارد حجم اطلاعات به حدی گسترش یافته است، که نگهداری و مدیریت آنها را به یک نگرانی بزرگ برای آینده‌ای نزدیک تبدیل کرده است.

ادامه مطلب ...
اصول مهم برای طراحی انواع نظرسنجی

۱۰ اصل مهم برای طراحی نظرسنجی‌های استاندارد

رمز موفقیت یک کسب‌وکار، پیشرفت مستمر آن است. پیشرفت مستمر کمک می‌کند تا کسب‌وکارهای کوچک با تنها چند مخاطب و یا سازمان‌هایی با چندین هزار مشتری، به حیات خود ادامه دهند. برای آنکه یک کسب‌وکار به پیشرفت مستمر خود ادامه دهد، نیازمند دریافت بازخورد از مخاطبین خود خواهد بود.

ادامه مطلب ...
اصول مهم برای افزایش تمرکز در محیط کار

۷ اصل مهم برای افزایش تمرکز در محیط کار

محیط‌های کاری امروز، بیش از پیش تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گرفته‌اند که با هدف قرار دادن تمرکز افراد، بهره‌وری آنها را کاهش می‌دهد. این موضوع به حدی جدی است که کال نیوپورت در کتاب خود یعنی «کار عمیق»، تمرکز را گوهر گران‌بهای دنیای امروز و عاملی برای سبقت گرفتن از دیگران معرفی می‌کند!

ادامه مطلب ...
مهم‌ترین اصول در طراحی فرم‌های اطلاعاتی

مهم‌ترین اصول طراحی فرم‌های اطلاعاتی

جمع‌آوری و دسته‌بندی اطلاعات، یکی از ضروری‌ترین مواردی است که در بیشتر کسب‌وکارها، ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها؛ به کمک «فرم‌های اطلاعاتی» انجام می‌شود. یک فرم اطلاعاتی، در برگیرنده تعدادی فیلد (Field) است که مجموعه‌ای از اطلاعات را برای یک «هدف مشخص»، جمع‌آوری می‌کند.

ادامه مطلب ...
چگونه نظرسنجی آنلاین بسازیم؟

چگونه نظرسنجی آنلاین بسازیم؟

ساخت و برگزاری نظرسنجی‌های مختلف، یکی از رایج‌ترین راه‌های دریافت اطلاعات و بازخورد از مخاطبین هدف است. یک نظرسنجی اگر به اندازه کافی هوشمندانه طراحی شود، نه تنها زمینه‌ساز جمع‌آوری اطلاعاتی ارزشمند خواهد شد، بلکه تعامل مخاطبین فعلی را با جنبه‌های مختلف کسب‌وکار افزایش می‌دهد.

ادامه مطلب ...
نکات مهم برای تبدیل شدن به فریلنسر حرفه‌ای

۸ نکته مهم که فقط فریلنسرهای حرفه‌ای می‌دانند!

فریلنسینگ یا آزادکاری، نوعی از «خود اشتغالی» است که در آن شخص، به سایر کسب‌وکارهای فعال خدمت‌رسانی می‌کند. خدمات متنوعی مانند برنامه‌نویسی، بازاریابی، تولید محتوا، طراحی‌های بصری، عکاسی و… از جمله پر طرفدارترین خدمات در زمینه فریلنسینگ هستند.

ادامه مطلب ...
نکات مهم در مدیریت جلسات کاری برای دستیابی به اثربخشی بیشتر

۷ نکته مهم برای مدیریت جلسات کاری و اثربخشی بیشتر آنها

هدف از برگزاری جلسات، گردهمایی برای تصمیم‌گیری، بررسی، ارایه راه‌حل و اتفاق نظر در مورد موضوعی مشخص است. برای آن که بتوان به یک جلسه، برچسب اثربخشی چسباند، باید آن جلسه با یک «خروجی مشخص» همراه باشد. در غیر این صورت، جلسه مذکور دستاوردی به غیر از اتلاف وقت و هزینه در بر نخواهد داشت.

ادامه مطلب ...
چگونه فرم آنلاین بسازیم؟

چگونه فرم آنلاین بسازیم؟

سرویس فرم، با ارایه مجموعه‌ای از امکانات و قابلیت‌ها، ساخت فرم آنلاین را به شکل قابل توجهی ساده‌تر می‌کند. از این ابزار می‌توان برای ساخت فرم‌های اداری، استخدامی، آموزشی و… استفاده نمود. این سرویس رایگان بوده و محدودیتی در استفاده از قابلیت‌های متعدد آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
موفقیت در مدیریت مالی شخصی

۵ گام ساده برای موفقیت در مدیریت مالی شخصی

اگر همین حالا کسی ادعا کند برای موفقیت مالی شخصی، فرمولی جادویی کشف کرده است، همه ما برای استفاده از آن تمایل داریم. حتی ممکن است برای دستیابی به چنین فرمول ارزشمندی، هزینه زیادی بپردازیم. اما در واقعیت نه تنها از چنین فرمولی خبری نیست، بلکه اصولی ساده، پایه و اساس مدیریت مالی هوشمندانه را تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب ...
تکنیک پومودرو برای افزایش تمرکز در محیط کار

تکنیک پومودورو چیست؟ کره‌گیری از زمان!

تکنیک پومودورو ابداع شده توسط کسی است که همیشه مدیریت زمان و تمرکز را دو دغدغه اصلی خود می‌دانست. فرانچسکو چیریلو (Francesco Cirillo) که یک آشپز ایتالیایی بود، با آزمون و خطاهای مکرر به این نتیجه دست یافت که تکه‌های زمانی ۲۵ دقیقه‌ای، بهترین حالت برای تقسیم‌بندی زمان است.

ادامه مطلب ...
کانبان چیست؟

کانبان چیست؟ راهکاری ساده برای مدیریت پروژه

کانبان لغتی ژاپنی است که از زادگاه خود به بیشتر زبان‌های دنیا راه پیدا کرد. تخته اعلان عمومی، کارت یا نشانه‌های بصری؛ به عنوان معادل این لغت مورد استفاده قرار می‌گیرند. کانبان را می‌توان یک ابزار، روش یا مدل دانست که می‌توان از آن برای پیاده‌سازی و اجرای «مدیریت پروژه چابک» استفاده کرد.

ادامه مطلب ...
شبکه اجتماعی سازمانی بالونت

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید. این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

شماره تماس:  28424650-021

(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت 9:30 تا 17:30)

دفتر تهران: یوسف‌آباد، خیابان جهان‌آرا، کوچه 35 (معنوی)، پلاک 25

دفتر اصفهان: خیابان میر، روبروی هلال‌احمر، طبقه فوقانی بانک تجارت

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.

© 2021 zamin.link