وبلاگ

balonet-form-builder-features

فرم ساز بالونت چه امکاناتی برای ساخت فرم آنلاین دارد؟

در کسب‌وکارهای مختلف و با هر نوع فعالیتی، «فرم» یکی از مرسوم‌ترین ابزارهای جمع‌آوری و دسته‌بندی اطلاعات است. در گذشته جمع‌آوری اطلاعات با استفاده از فرم‌های کاغذی انجام می‌شد. به مرور زمان نه تنها روش‌های دیجیتال و آنلاین، جایگزین فرم‌های کاغذی شدند؛ بلکه امکانات گسترده‌تری نیز در کنار فرم‌های ساده ارایه شدند.

ادامه مطلب ...
deep-work-methods

روش‌های زمان‌بندی کار عمیق (معرفی و مقایسه)

اهمیت انجام کار عمیق در دنیای آشفته امروز، برای همه ما به اثبات رسیده است. از این رو گام بعدی، انتخاب یک روش مناسب برای انجام آن است. مهم‌ترین چالش مرتبط با کار عمیق، انتخاب روش زمان‌بندی با توجه به شرایط زندگی و عادات شخصی است. چرا که عدم انطباق روش انتخاب شده با شرایط واقعی فرد، می‌تواند عادت کار عمیق را پیش از آنکه فرصتی برای استحکام آن وجود داشته باشد، از بین ببرد.

ادامه مطلب ...
visual-identity

طراحی هویت بصری اختصاصی برای نسخه‌های سازمانی

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های نسخه سازمانی، امکان ایجاد «هویت اختصاصی» است. ایجاد این هویت اختصاصی، به معنای وجود یک اپلیکیشن مستقل با تمامی سرویس‌های بالونت اما با نام و هویت جداگانه خواهد بود. مواردی مانند نام برنامه، هویت بصری و دامنه می‌توانند در ایجاد یک هویت اختصاصی موثر باشند. در بین موارد گفته شده، هویت بصری می‌تواند موثرترین گزینه در ایجاد هویت اختصاصی باشد.

ادامه مطلب ...
enterprise-instant-messenger

پیام‌رسان سازمانی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

به بیان ساده پیام‌رسان سازمانی را می‌توان بستری برای تعاملات در یک سازمان، شرکت و یا یک مجموعه دانست. تبادل اطلاعات، نظرات، اسناد و … بین کارمندان، کارفرمایان و مدیران یک نیاز اساسی در هر سازمان به حساب می‌آید. در هر دوره‌ای از زمان، این تبادل اطلاعات و انجام وظایف به روش و شیوه خاصی صورت گرفته است. در حال حاضر ایده بهره‌گیری از پیام‌رسان‌های سازمانی – به عنوان ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن – برای این ارتباطات مطرح شده است.

ادامه مطلب ...
whatsapp-for-business

بهترین جایگزین واتساپ برای کسب‌وکارها چیست؟

در اوایل فعالیت واتساپ، بیشتر کاربران آن را عموم مردم دنیا و البته با رویکرد ارتباطات شخصی تشکیل می‌دادند. اما پس از مدتی این اپلیکیشن محبوب تصمیم گرفت امکانات جدیدی را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. مخاطبینی که پیش از این از واتساپ استفاده می‌کردند، اما اکنون استفاده عمومی آنها به استفاده‌ای تخصصی تبدیل شده بود. این رویکرد جدید در نسخه تجاری واتساپ (WhatsApp Business) صورت گرفت.

ادامه مطلب ...
access-level-and-ownership--transfer

آشنایی با انواع سطح دسترسی و انتقال مالکیت در بالونت

سطوح دسترسی و مشخص کردن اختیارات کاربران، یکی از مهم‌ترین اصولی است که باید در یک برنامه به آن توجه کرد. تفاوتی ندارد که از یک پیام‌رسان استفاده می‌کنید یا یک برنامه مدیریت پروژه. مدیران برنامه باید بتوانند سطوح دسترسی مشخصی را برای کاربران خود در نظر بگیرند. سطوح دسترسی هم در حفظ امنیت اطلاعات اهمیت داشته و هم می‌توانند سلسله ‌مراتب انجام کارها در برنامه‌ را ایجاد کنند.

ادامه مطلب ...
whats-harada-method

هارادا چیست؟ آشنایی با بهترین روش مدیریتی جهان

روش هارادا، راهی برای پیشرفت شخصی، دستیابی به اهداف و آرزوهای حرفه‌ای یا شخصی است. هارادا نه تنها یک روش، بلکه فلسفه‌ای دلگرم‌کننده نیز هست. فلسفه‌ای که با دو ویژگی ارتباط با دیگران و ارتباط با محیط، به ایجاد جهانی بهتر و با معناتر کمک می‌کند.

ادامه مطلب ...
شبکه اجتماعی سازمانی بالونت

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید. این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

شماره تماس:  28424650-021
(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت 9:30 تا 17:30)

دفتر تهران: کوی نصر (گیشا)، خیابان یازدهم (سبحانی)، پلاک ۲۴، واحد ۴

دفتر اصفهان: خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه بهمن جنوبی، پلاک 11

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.

© 2021 zamin.link