وبلاگ

کانبان چیست؟

کانبان چیست؟ راهکاری ساده برای مدیریت پروژه

کانبان لغتی ژاپنی است که از زادگاه خود به بیشتر زبان‌های دنیا راه پیدا کرد. تخته اعلان عمومی، کارت یا نشانه‌های بصری؛ به عنوان معادل این لغت مورد استفاده قرار می‌گیرند. کانبان را می‌توان یک ابزار، روش یا مدل دانست که می‌توان از آن برای پیاده‌سازی و اجرای «مدیریت پروژه چابک» استفاده کرد.

ادامه مطلب ...
نسخه سازمانی بالونت چیست؟

نسخه سازمانی بالونت چیست و چه امکاناتی دارد؟

نسخه سازمانی بالونت، یک نسخه پیشرفته‌تر و سفارشی‌سازی شده از برنامه بالونت است که به صورت جداگانه در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. امکانات این نسخه در نسخه رایگان بالونت وجود نداشته و در برخی موارد حتی بر اساس نیاز مشتریان، سفارشی‌سازی می‌شود.

ادامه مطلب ...
امکانات ابزار حسابداری شخصی آنلاین بالونت

ابزار حسابداری شخصی آنلاین بالونت چه امکاناتی دارد؟

مدت‌هاست نرم‌افزارهای مدیریت مالی یا حسابداری در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما به مرور زمان،‌ نیاز به ابزاری کاربردی برای مدیریت امور مالی شخصی نیز پررنگ‌تر شده و مورد توجه توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری قرار گرفت.

ادامه مطلب ...
چطور آزمون آنلاین بسازیم؟

چطور کمتر از ۱۰ دقیقه، آزمون آنلاین بسازیم؟

یکی از نیازهایی که پس از شیوع ویروس کرونا از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار شد، نیاز به برگزاری آزمون‌های آنلاین است. ابزار و برنامه‌ طراحی و ساخت آزمون آنلاین باید بتواند خدمات کامل و یکپارچه‌ای را برای طراحی انواع آزمون، در اختیار مدرسین قرار دهد تا بتوانند علاوه بر ساخت آزمون نسبت به برگزاری آن نیز اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بالونت

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بالونت چه امکاناتی دارد؟

نرم‌افزارهای مدیریت پروژه (Project Management) یا نرم‌افزار مدیریت تسک (Task Management) از شناخته شده‌ترین و کاربردی‌ترین برنامه‌ها هستند. این ابزارها، سیستمی یکپارچه را برای مدیریت انواع کارها و پروژه‌ها در سطوح مختلف ارائه می‌کنند.

ادامه مطلب ...
balonet-session-management-tool-features

ابزار مدیریت جلسه بالونت چه امکاناتی دارد؟

برگزاری یک جلسه خوب و اثربخش، وابسته به رعایت اصول و نکات خاصی هست. برخی از این اصول به مهارت‌های مدیریت جلسه، مدیریت زمان و گفت‌وگو مربوط شده و برخی دیگر با استفاده از «ابزار مدیریت جلسه» امکان‌پذیر است. یک ابزار مدیریت جلسه به برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان آن کمک می‌کند تا بازدهی جلسه مربوطه را بیشتر کنند.

ادامه مطلب ...
balonet-onlinet-educational-tool-features

ابزار آموزش آنلاین بالونت چه امکاناتی برای آموزش مجازی دارد؟

شیوع ویروس کرونا و گسترش آن در سطح جهان، تاثیر بسزایی در افزایش استفاده از ابزارهای آموزشی آنلاین داشته است. به شکلی که بسیاری از مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، «آموزش مجازی» را به صورت کامل جایگزین «آموزش حضوری» کرده‌اند.

ادامه مطلب ...
balonet-form-builder-features

فرم ساز بالونت چه امکاناتی برای ساخت فرم آنلاین دارد؟

در کسب‌وکارهای مختلف و با هر نوع فعالیتی، «فرم» یکی از مرسوم‌ترین ابزارهای جمع‌آوری و دسته‌بندی اطلاعات است. در گذشته جمع‌آوری اطلاعات با استفاده از فرم‌های کاغذی انجام می‌شد. به مرور زمان نه تنها روش‌های دیجیتال و آنلاین، جایگزین فرم‌های کاغذی شدند؛ بلکه امکانات گسترده‌تری نیز در کنار فرم‌های ساده ارایه شدند.

ادامه مطلب ...
شبکه اجتماعی سازمانی بالونت

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید. این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

شماره تماس:  28424650-021

(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت 9:30 تا 17:30)

دفتر تهران: یوسف‌آباد، خیابان جهان‌آرا، کوچه 35 (معنوی)، پلاک 25

دفتر اصفهان: خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه بهمن جنوبی، پلاک 11

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.

© 2021 zamin.link