ارزش‌های پیشنهادی

در محیطی حرفه‌ای خواهید بود!

در بالونت محتواهای زرد (بی‌ارزش) جایگاهی ندارند. بالونت محیط رشد و توسعه را برای شما به ارمغان می‌آورد.

به پیام‌رسان‌های تک‌منظوره نیازی نخواهید داشت!

بالونت یک پلتفرم‌ پیام‌رسانیِ حرفه‌ای است که برای مجموعه‌ای از کارهای مختلف و کسب‌وکارها، راه‌حل‌های نوینی ارایه داده است.
شما در این برنامه علاوه بر گفتگو، گروه، کانال و بات‌ها، سرویس‌های ویژه‌ای در قالب «تیم‌افزارها» و «کانال‌های تخصصی» در اختیار خواهید داشت. سرویس‌هایی که راه‌حل‌های چابک، آسان و کارآمد را برای نیازهای تیمی و سازمانی شما ایجاد می‌کند.

به تیم و کسب‌وکار شما قدرت داده، نیازهای داخلی و ارتباطات اجتماعی شما را پوشش می‌دهد!

بالونت قدرت، سرعت و اثربخشی کارهای جمعی را افزایش داده و در عین حال ارتباطات برون تیمی را به نحو شگفت‌انگیزی ساده و روان می‌کند. توانمندی‌های Slack و Flock در کنار سرعت و سهولت ارتباطات در Telegram و … در یک بستر یکپارچه، ویژگی منحصر به فرد بالونت است.

مرزهای کسب‌وکار شما برداشته می‌شود!

در بالونت، اجتماعی از اعضای تیم و سازمان شما، مشتریان و مراجعان، همکاران و شرکا و سرمایه‌گذاران، کارفرمایان و پیمانکارانِ مرتبط با شما ایجاد می‌شود. اجتماعی زنده و فعال که هر لحظه در حال فعالیت است.

کسب‌وکار شما سرعت می‌گیرد!

بالونت پلتفرمی چابک است و این خصوصیت را به تیم و سازمان شما تزریق می‌کند. شما می‌توانید به سرعت نیازهای خود را پیاده‌سازی کرده و متناسب با تغییر نیازها، آن را اصلاح کنید. دست‌اندازهای تحلیل و پیاده‌سازی و کدنویسی و نگهداری نرم‌افزارهای سنتی، حذف شده و انعطاف‌پذیری تیم شما را افزایش می‌دهد.

مکان و زمان همیشه در اختیار شما خواهد بود!

کارهای شما در دستان شماست. هر جا و هر زمان که بخواهید، در میان کارها و ارتباطات خود خواهید بود، در بستری یکپارچه و با امکان دسترسی به تمامی خدمات مورد نیاز

نام و نشان خودتان را دارید!

نسخه سازمانی بالونت می‌تواند با نام و هویت شما باشد. برنامه منحصر به فرد خودتان را داشته باشید و اجتماع خودتان را شکل دهید.

شبکه اجتماعی سازمانی بالونت

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید. این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

شماره تماس:  ۲۸۴۲۴۶۵۰-۰۲۱

(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰)

دفتر تهران: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع کردستان، ساختمان فرهاد، طبقه سوم

دفتر اصفهان: خیابان مشتاق سوم بعد از سه‌راه جی‌شیر، ساختمان شهرک علمی و تحقیقاتی، طبقه سوم، واحد ۳۱۰

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.

© ۲۰۲۱ zamin.link