نسخه‌ سازمانی

نسخه سازمانی چیست؟

بسیاری از کاربران بالونت مجموعه‌های سازمانی، اداری و … هستند که فعالیت‌های کاری و تیمی خود را در بستر بالونت پیش می‌برند. اما گروهی از این کاربران تمایل دارند تا از بستر و امکانات بالونت در قالب یک برنامه اختصاصی برای سازمان خود استفاده کنند؛ به گونه‌ای که مخاطبان‌شان از اپلیکیشنی با نام و هویت سازمانی آنها استفاده کنند.
بالونت این امکان را فراهم کرده است تا مجموعه‌های کوچک و بزرگ و حتی ملی، بتوانند نسخه ویژه و اختصاصی از بالونت را برای خود داشته باشند.

برتری‌های نسخه سازمانی:

نسخه‌های سازمانی به صورت پیش‌فرض دارای تمامی امکانات بالونت هستند. علاوه بر این تمام آپدیت‌ها و بروز‌رسانی بالونت نیز بر روی آنها اعمال می‌شود. اما از ویژگی‌های اختصاصی این نسخه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نسخه شخصی و تیمی بالونت دارای هویت بصری و نام نشان ویژه بالونت است. اما در نسخه‌های سازمانی، هویت سازمان متبوع (شامل نام، لوگو و …) در برنامه پیاده‌سازی می‌شود. این هویت در تمامی خروجی‌های برنامه (نسخه‌های موبایل، دسکتاپ، وب) ایجاد می‌گردد. علاوه بر این دانلود برنامه هم از مارکت‌های معتبر و هم از طریق دامین اختصاصی آن سازمان امکان‌پذیر خواهد بود.

نسخه شخصی و تیمی بالونت شامل اپلیکیشن‌، نسخه‌های دسکتاپ و تحت وب می‌باشد. اما در نسخه سازمانی یک داشبورد تحت وب نیز ویژه مدیریت سازمانی برنامه ارایه می‌شود.
این داشبورد این امکان را به مدیران سازمان می‌دهد تا علاوه بر مشاهده آمار و اطلاعات فعالیت‌های برنامه، بتوانند فرآیندها کاری خود را مدیریت کنند.
داشبورد نسخه‌های سازمانی بالونت، ابزاری ویژه برای مدیریت کسب و کار و فعالیت‌های سازمانی است که اطلاعات خود را از بستر فعالیت کاربران زیر مجموعه خود به دست می‌آورد. تعداد پروژه‌ها، جلسات، درصد پیشرفت کارها، تعداد اعضا و … از جمله اطلاعاتی است که می‌توان در داشبورد نمایش داد.
این امکان در پیام‌رسان‌های مشابهی چون تلگرام، واتس‌آپ و … وجود نداشته و کاربران و مدیران صرفا در یک محیط مشابه به فعالیت مشغول بوده و امکانی برای رصد فعالیت‌های سازمانی و پیشبرد اهداف تیمی وجود ندارد.

این امکان در نسخه‌های سازمانی وجود دارد که بر اساس گردش‌ کارها در سازمان (شرکت، اداره و …)، فرآیندهایی در برنامه تعریف شده و توسط بات (ربات) مدیریت گردد. این فرآیندها باعث افزایش بهره‌وری سازمانی خواهد شد.

هر نسخه سازمانی دارای یک چت‌بات ویژه‌ای خواهد بود که تعامل با کاربران و انجام فرآیندهای تعریف شده را بر عهده خواهد داشت. این چت‌بات همانند یک دستیار شخصی عمل خواهد کرد. دستیار شخصی «بالومی» نمونه‌ای از این چت‌بات است که در برنامه «بالونت» وجود دارد.

نسخه سازمانی مناسب چه سازمان‌هایی است؟

سازمان‌هایی که نیازمند یک بستر چابک برای ارتباطات حرفه‌ای درون یا برون سازمانی هستند، مخاطب ویژه این برنامه می‌باشند. این ارتباط فراتر از یک بستر پیام‌رسانی متداول است.
محدودیتی در تعداد کاربران برنامه وجود ندارد. از یک سازمان ۱۰ نفره تا یک سازمان ملی با ده‌ها میلیون مخاطب می‌توانند از خدمات حرفه‌ای نسخه سازمانی بالونت بهره ببرند.

نمونه‌هایی از سازمان‌ها و کسب‌وکارهایی که می‌توانند از نسخه‌های سازمانی استفاده کنند:

سازمان‌های دولتی، وزارتخانه‌ها و ادارات تابعه
اصناف تجاری و خدماتی
شرکت‌های دارای شعب و نمایندگی در سراسر کشور
شهرداری‌ها و نهادهای شهری
دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی
بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری
شرکت‌های نرم‌افزاری و ارایه‌دهنده خدمات مرتبط
اتاق‌های بازرگانی
مجتمع‌های تجاری و مال‌ها
هتل‌ها و اماکن توریستی و زیارتی
مجموعه‌های فرهنگی، مذهبی و خیریه

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

در حال حاضر می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.
شماره تماس: ۲۸۴۲۴۶۵۰-۰۲۱
(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰)

شبکه اجتماعی سازمانی بالونت

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید. این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

شماره تماس:  ۲۸۴۲۴۶۵۰-۰۲۱
(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰)

دفتر تهران: کوی نصر (گیشا)، خیابان یازدهم (سبحانی)، پلاک ۲۴، واحد ۴

دفتر اصفهان: خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه بهمن جنوبی، پلاک ۱۱

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.

© ۲۰۲۱ zamin.link