عضویت خودکار

عضویت در یک سرویس (گروه، کانال، فرم و …) به روش‌های گوناگونی و از طریق کلاینت‌های اندروید و دسکتاپ امکان‌پذیر است. (مانند افزودن عضو، لینک دعوت و …) علاوه بر این روش‌ها، یک روش دیگر نیز در کنسول برنامه وجود دارد. با استفاده از این روش می‌توان تعداد زیادی از شماره‌تلفن‌ها را به صورت خودکار به عضویت یک سرویس درآورد.

مزایای استفاده از این امکان:

کاربران/شماره تلفن‌ها به صورت خودکار و توسط بات در سرویس موردنظر عضو می‌شوند.

در صورتی که یک شماره تلفن هنوز در برنامه عضو نشده باشد، در لیست انتظار قرار گرفته و بلافاصله بعد از ثبت‌نام، عضو سرویس مورد نظر می‌گردد.

امکان عضویت گروهی (فایل اکسل) نیز وجود دارد.

ایجاد عضویت

افزودن اعضاء به دو روش امکان‌پذیر است:

۱- به صورت فردی و از طریق ثبت یک شماره تلفن

در این حالت شماره تلفن­ مورد نظر را در فیلد «شماره تلفن» وارد کنید.

۲- از طریق آپلود فایل اکسل

در این حالت می­توانید ابتدا مجموعه‌ای از شماره تلفن­ها را در یک فایل اکسل وارد کرده و سپس فایل را از طریق فیلد «انتخاب فایل» بارگذاری نمایید. (نمونه فرمت قابل قبول فایل اکسل، در این کنار این فیلد و برای دانلود قرار داده شده است.)

نوع دسترسی

در این قسمت می­توانید نوع دسترسی (مدیر، عادی،‌ مهمان) به سرویس را برای هر شماره انتخاب نمایید. شماره مورد نظر هنگام عضویت در سرویس­، دارای همان دسترسی خواهد بود.

انتخاب سرویس

پس از انتخاب شماره تلفن‌ها و نوع دسترسی، باید سرویس/ سرویس‌های که قرار است شماره‌ها در آن/ آن‌ها عضو شوند را انتخاب کنید.

چه سرویس‌هایی از برنامه قابل انتخاب هستند؟

برای نمایش سرویس‌ها در این بخش وجود چند شرط الزامی است:

هر سرویس در برنامه، باید زیر مجموعه یک شبکه و یک سازمان باشد. (گروه «الف» زیر مجموعه شبکه «ب» و شبکه «ب» نیز زیر مجموعه سازمان «ج» باشد.)

کاربری که مدیر کنسول است و قصد دارد از امکان عضویت خودکار استفاده کند، باید در همان سرویس و با همان شماره تلفن نیز دسترسی مدیریتی داشته باشد. (هم در کنسول و هم در گروه «الف» دسترسی مدیریتی داشته باشد.)

با رعایت این ۲ شرط، مدیر می‌تواند لیستی از سرویس‌ها را مشاهده کرده و آنها را برای عضویت کاربران انتخاب کند.

نکته:

با توجه به شرایط فوق، سرویس‌های نمایش داده شده برای انتخاب، متناسب با هر مدیر کنسول متفاوت است.

برای انتخاب سرویس مورد نظر:

۱- نوع سرویس را انتخاب کنید.

۲- «سازمانی» که آن سرویس در آن قرار دارد را انتخاب نمایید.

۳- «شبکه‌ای» که آن سرویس در آن قرار دارد را انتخاب نمایید.

۴- در بین سرویس­های موجود، سرویس مورد نظر را انتخاب کرده و با زدن دکمه «افزودن به لیست»، آن را انتخاب کنید. با تکرار این مرحله،‌ می‌توانید چندین سرویس را انتخاب نمایید.

دکمه «ذخیره» را بزنید. 

نکته:

تکمیل فرآیند عضویت شماره ‌تلفن‌ها، متناسب با تعداد آنها می‌تواند زمان‌بر باشد. ابتدا شماره تلفن‌هایی که در برنامه ثبت‌نام کرده‌اند، در فرآیند عضویت خودکار قرار می‌گیرند. سپس شماره‌های ثبت‌نام نکرده، در لیست انتظار قرار گرفته تا پس از ثبت‌نام، عضویت آنها در سرویس انجام شود.

تاریخچه

در برگه تاریخچه، لیستی از عضویت‌های گروهی انجام شده قبلی (از طریق فایل اکسل) نمایش داده می‌شود. در این جدول اطلاعاتی از عضویت‌ها، وضعیت فعلی، دانلود شماره‌ها و امکان حذف عضویت‌ها وجود دارد.

نکته:

در صورت حذف، تمامی کاربران عضو شده در آن سرویس نیز از آن حذف می‌شوند. علاوه بر این فرآیند عضویت شماره‌تلفن‌هایی هم که در لیست انتظار قرار دارند، لغو خواهد شد.

شبکه اجتماعی سازمانی بالونت

بالونت یک استارتاپ در حوزه شبکه‌های اجتماعی است که به صورت تخصصی بر روی خدمات به تیم‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها متمرکز شده است. بالونت در چشم‌انداز خود، یک سوپر اپلیکیشن بومی را متصور شده است تا بتواند نیازهای گوناگونی از کاربران را مخصوصا در حوزه کار تیمی و کسب‌و‌کار برطرف نماید. این استارتاپ در سال ۱۳۹۶ و توسط شرکت «زمین مجازی» راه‌اندازی شده است.

شماره تماس:  ۲۸۴۲۴۶۵۰-۰۲۱

(شنبه تا پنج‌شنبه | ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰)

دفتر تهران: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع کردستان، ساختمان فرهاد، طبقه سوم

دفتر اصفهان: خیابان مشتاق سوم بعد از سه‌راه جی‌شیر، ساختمان شهرک علمی و تحقیقاتی، طبقه سوم، واحد ۳۱۰

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زمین مجازی می‌باشد.

© ۲۰۲۱ zamin.link